Nadmuchiwany basen z hydromasażem Lay-Z-Spa® St. Moritz AirJet 5-7 osób

Special Price 2 305,00 zł Cena Regularna 3 360,00 zł
Brak w magazynie
SKU
60023

St. Moritz łagodzi stres!

Kojący system masażu:

System AirJet zawiera 180 dysz, które uwalniają bąbelki z dolnej części basenu spa, tworząc ciepłe, bulgoczące otoczenie. Te kojące bąbelki pomogą Ci się zrelaksować i odprężyć w zaciszu własnego domu.

Trwała konstrukcja:

Nadmuchiwane ściany i wewnętrzne łączenia tego spa są wykonane z trwałego, odpornego na przebicia materiału DuraPlus ™, który zapobiega uszkodzeniom. Ten rodzaj konstrukcji wewnętrznej zapobiega rozciąganiu i rozszerzaniu się, pozwalając spa zachować ten sam kształt bez względu na to, ile razy jest napompowane i opróżnione. Dołączona funkcja automatycznego ogrzewania Freeze Shield ™ zapobiega zamarzaniu elementów wewnętrznych podczas niższych temperatur, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim spa rok po roku.

Zawartość:

Wyposażone w pompę, która szybko napompowuje spa, podgrzewa wodę, uruchamia filtrację i steruje systemem masażu, to spa jest łatwe i wygodne. Pompa jest łatwo dostępna z wnętrza spa i jest wyposażona w uchwyty na napoje i przekąski. W zestawie znajduje się również dozownik ChemConnect ™, który utrzymuje czystą, zdrową wodę poprzez równomierne rozpraszanie odpowiedniej ilości chloru. Co więcej, spa St. Moritz jest wyposażone w wzmocnioną pokrywę, która zatrzymuje ciepło, gdy nie jest używane, a także zapobiega gromadzeniu się kurzu i zanieczyszczeń na wodzie.

Ten model nie ma połączenia WiFi.

Oferta specjalna: pudełko jest uszkodzone, spa- nowe.

Więcej informacji

Więcej informacji
SKU60023
Waga45.990000

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Nadmuchiwany basen z hydromasażem Lay-Z-Spa® St. Moritz AirJet 5-7 osób