Nadmuchiwany basen z hydromasażem Lay-Z-Spa® Aruba AirJet™ 2-3 osób

2 157,00 zł
W magazynie
SKU
60061

Po długim dniu pracy nie ma nic bardziej relaksującego niż bycie otulonym bąbelkami gorącego jacuzzi we własnym ogrodzie. Lay-Z-Spa® Aruba AirJet™ została zaprojektowana tak, aby dzięki 110 dyszom powietrznym zapewnić przyjemne i relaksujące doświadczenie masażu.

Kojący system masażu:

System AirJet wyposażony jest w 110 dysz, które uwalniają bąbelki z dna spa, tworząc ciepłe, bulgoczące środowisko w wannie z masażem. Te kojące bąbelki pomogą Ci się zrelaksować i odprężyć w zaciszu własnego domu.

Trwała konstrukcja:

Nadmuchiwane ściany tego spa są wykonane z trwałego, odpornego na przebicie materiału DuraPlus™, który zapobiega uszkodzeniom. W porównaniu z PVC, 3-warstwowy materiał DuraPlus jest o 33% bardziej odporny na rozdarcie i o 56% bardziej odporny na rozciąganie. Ten rodzaj konstrukcji wewnętrznej zapobiega rozszerzaniu się z upływem czasu, dzięki czemu spa zachowuje ten sam kształt bez względu na to, ile razy jest napompowane i opróżnione.

Innowacyjna technologia zabezpieczania przed mrozem:

Dołączona funkcja automatycznego ogrzewania Freeze Shield™ zapobiega zamarzaniu elementów wewnętrznych w niższych temperaturach. Zaprojektowany z wykorzystaniem innowacyjnej technologii zabezpieczania przed mrozem, system utrzymuje temperaturę wewnętrzną w zakresie od 6º do 10ºC (42º do 50ºF), aby zapobiec uszkodzeniom.

Priorytetowe bezpieczeństwo:

Lay-Z-Spa jest jedyną marką na rynku, która zawiera system wykrywania uziemienia. Spowoduje to uziemienie produktu, zapobiegając wszelkim potencjalnym porażeniom prądem elektrycznym w przypadku kontaktu instalacji elektrycznej z wodą i stawiając Twoje bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Zawartość:

Wyposażone w pompę, która szybko pompuje wannę, podgrzewa ją, uruchamia filtrację i steruje systemem masażu, spa jest łatwe i wygodne. Pompa jest łatwo dostępna z wnętrza spa i wyposażona jest w uchwyty na kubki na napoje i przekąski. W zestawie znajduje się również dozownik ChemConnect™, który utrzymuje czystą, zdrową wodę poprzez równomierne rozprowadzanie odpowiedniej ilości chloru. Co więcej, spa Aruba jest wyposażone we wzmocnioną pokrywę, która zatrzymuje ciepło, gdy nie jest używana, a także zapobiega gromadzeniu się kurzu i zanieczyszczeń w wodzie.

Oryginalne przenośne spa klasy premium™:

Lay-Z-Spa jest oryginalnym producentem pierwszego na świecie przenośnego spa premium. Nieco ponad dekada zaawansowanych innowacji inżynieryjnych zbudowała markę, której konsumenci zaufali.

Pojemność: 2-3 osoby dorosłe
Pojemność wody (80%): 605 l (160 gal.)
Wymiar po napompowaniu: 1,70 m x 66 cm (67 x 26 cali)
Rozmiar wewnętrzny: φ1,24 m (φ 49")
Waga po napełnieniu: 630 kg (1389 funtów)
Rzeczywisty przepływ wody: 1,325 l/h (350 galonów/h)
System podgrzewania: Ok. 1.5-2℃/h (3-4℉/h)
Max. temperatura podgrzewania: 40℃(104℉)
Waga netto: 25 kg (55 funtów)
Maksymalna głębokość wody: 52 cm (20")
System masażu bąbelkowego Soothing AirJet ™ (110 dysz)
Nadzwyczaj wytrzymałe ściany z DuraPlus™ zostały poddane testom wytrzymałościowym
Automatyczne ogrzewanie Freeze Shield ™ zapobiega zamarzaniu wody i niszczeniu spa
Zaprogramuj podgrzewacz spa z 40-dniowym wyprzedzeniem, aby móc go użyć w przyszłości
Dozownik ChemConnect ™ zapewnia stabilny poziom chloru w całym spa
Energooszczędny, sterowany regulatorem czasowym system grzewczy
Cyfrowy panel sterowania i pompa spa ze zintegrowanym systemem filtracji zawiera uchwyty na kubki i jest dostępny z wnętrza spa
Wzmocniona pokrywa z klipsami zabezpieczającymi
Zawartość: 1 spa, 1 pokrywa basenu, 1 pompa spa, wkład filtra (VI), 1 dozownik ChemConnect ™, łatka naprawcza, system AirJet ™

Więcej informacji

Więcej informacji
SKU60061
Waga32.410000

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Nadmuchiwany basen z hydromasażem Lay-Z-Spa® Aruba AirJet™ 2-3 osób