Nadmuchiwana wanna z masażem Lay-Z-Spa® Madrid AirJet™ z aplikacją dla 2-4 osób

2 486,00 zł
W magazynie
SKU
60055

Po długim dniu pracy nie ma nic bardziej relaksującego niż bycie otulonym bąbelkami gorącego jacuzzi we własnym ogrodzie. Lay-Z-Spa Madrid AirJet została zaprojektowana tak, aby dzięki 120 dyszom powietrznym zapewnić przyjemne i relaksujące doświadczenie masażu. Co więcej, zintegrowana aplikacja sprawi, że monitorowanie spa zdalnie, będzie proste!

Kontrola na wyciągnięcie ręki:

Tym wyjątkowym spa można sterować z urządzenia inteligentnego za pośrednictwem aplikacji Bestway Smart Hub™. Ta nowa innowacja sprawia, że Madrid jest jednym z najwygodniejszych spa na rynku. Aplikacja pozwala ustawić idealną temperaturę w wannie spa, aktywować Timer oszczędzania energii, uruchomić filtr wody i sterować systemem masażu AirJet — a wszystko to z dłoni.

Kojący system masażu:

System AirJet wyposażony jest w 120 dysz, które uwalniają bąbelki z dna spa, tworząc ciepłe, bulgoczące środowisko w wannie z masażem. Te kojące bąbelki pomogą Ci się zrelaksować i odprężyć w zaciszu własnego domu. Zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy komfort i odprężenie, ten system masażu oferuje dwa poziomy intensywności, dzięki czemu czas relaksu można całkowicie dostosować.

Trwała konstrukcja:

Nadmuchiwane ściany tego spa są wykonane z trwałego, odpornego na przebicie materiału DuraPlus™, który zapobiega uszkodzeniom. W porównaniu z PVC, 3-warstwowy materiał DuraPlus jest o 33% bardziej odporny na rozdarcie io 56% bardziej odporny na rozciąganie. Ten rodzaj wewnętrznej konstrukcji zapobiega rozszerzaniu się z upływem czasu, dzięki czemu spa zachowuje ten sam kształt bez względu na to, ile razy jest napompowane i opróżnione.

Innowacyjna technologia zimowania:

Dołączona funkcja automatycznego ogrzewania Freeze Shield™ zapobiega zamarzaniu elementów wewnętrznych w niższych temperaturach. Zaprojektowany z wykorzystaniem innowacyjnej technologii zimowania, system utrzymuje temperaturę wewnętrzną w zakresie od 6º do 10ºC (42º do 50ºF), aby zapobiec uszkodzeniom.

Priorytetowe bezpieczeństwo:

Lay-Z-Spa jest jedyną marką na rynku, która zawiera system wykrywania uziemienia. Spowoduje to uziemienie produktu, zapobiegając potencjalnemu porażeniu prądem w przypadku kontaktu instalacji elektrycznej z wodą, i stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Zawartość:

Wyposażone w pompę, która szybko pompuje spa, podgrzewa je, uruchamia filtrację i steruje systemem masażu, spa jest łatwe i wygodne. Pompka jest łatwo dostępna z wnętrza spa i posiada uchwyty na kubki do napojów i przekąsek. W zestawie znajduje się również dozownik ChemConnect™, który utrzymuje czystą, zdrową wodę poprzez równomierne rozprowadzanie odpowiedniej ilości chloru. Co więcej, spa Madrid jest wyposażone we wzmocnioną pokrywę, która zatrzymuje ciepło, gdy nie jest używana, a także zapobiega gromadzeniu się kurzu i zanieczyszczeń na wodzie.

Oryginalne przenośne spa klasy premium™:

Lay-Z-Spa jest oryginalnym producentem pierwszego na świecie przenośnego spa klasy premium. Nieco ponad dekada zaawansowanych innowacji inżynieryjnych zbudowała markę, której konsumenci zaufali.

Pojemność: 2-4 dorosłe osoby
Pojemność basenu (80%): 669 l (177 galonów)
Wymiar po napompowaniu: 1,80 m x 66 cm (71 "x 26")
Rozmiar wewnętrzny: 1,32 m (52 ")
Waga po napełnieniu: 696 kg (1,534 funtów)
Rzeczywisty przepływ wody: 1,325 l/h (350 galonów/h)
System podgrzewania: Ok. 1.5-2℃/h (3-4℉/h)
Max. temperatura podgrzewania: 40℃(104℉)
Waga netto: 27 kg (60 lbs)
Maksymalna głębokość wody: 52 cm (20")
System kojącego masażu bąbelkowego AirJet ™ (120 dysz)
Regulator masażu zapewnia 2 opcje poziomu intensywności
Nadzwyczaj wytrzymałe ściany z DuraPlus™ zostały poddane testom wytrzymałościowym
Automatyczne ogrzewanie Freeze Shield ™ zapobiega zamarzaniu wody i niszczeniu spa
Zaprogramuj podgrzewacz spa z 40-dniowym wyprzedzeniem, aby móc go użyć w przyszłości
Wbudowany moduł Wi-Fi, spa można kontrolować za pomocą aplikacji telefonicznej
Dozownik ChemConnect ™ zapewnia stabilny poziom chloru w całym spa
Energooszczędny, sterowany regulatorem czasowym system grzewczy
Cyfrowy panel sterowania i pompa spa ze zintegrowanym systemem filtracji zawierają dwa uchwyty na kubki i są dostępne z wnętrza spa
Wzmocniona pokrywa z klipsami zabezpieczającymi
Zawartość: 1 spa, 1 pokrywa basenu, 1 pompa spa, wkład filtra (VI), 1 dozownik ChemConnect ™, łatka naprawcza, system AirJet ™

Więcej informacji

Więcej informacji
SKU60055
Waga33.930000

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Nadmuchiwana wanna z masażem Lay-Z-Spa® Madrid AirJet™ z aplikacją dla 2-4 osób